• info@bms-suaritma.com

Fabrikamız

Devamı

İLETİŞİM

Bms Alkali Filtre

Türkiye'de ilk Alkali Filtre.

Bms Alkali Filtre
  • 28 Ocak 2019
  • 2

Türkiye'de ilk Alkali Filtre.

Bms Alkali Filtre üretiminde Türkiye’ye ilk Alkali Filtre sistemini getiren BMS Arıtma sizlere suyun pH seviyesini arttırarak kimyasal kullanmadan sağlıklı su üretimini sağlıyor. Ürettiğimiz su arıtma cihazlarında teknolojiyi yakından takip etmekte ve gerekli çalışmaları yapmaktayız. Sizler için sağlıklı suyu üretmek için çalışanlarımıza gerekli eğitimleri vermekteyiz.

Bms Alkali Filtre, su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH değerini arttırılır. Bu mineraller eklenirken zararlı olan iyonlardan sudan arındırılır.

Bms Alkali Filtre ile yabancı maddeler sudan arıtılarak daha kaliteli, sağlıklı, fonksiyonel ve saf hale dönüştürülmesi sağlanıyor.

pH seviyesinin yükseltilmesi ile vücudun hücrelerini yenileyerek daha diri ve sağlıklı yaşamanıza katkı sağlar.

pH seviyesinin yüksek olması suyun daha sağlıklı olması anlamına gelmektedir. Alkali Filtre ile arıtılan suyun ph seviyesi olabildiğince yükseltilmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda insan bedeni için ideal olan alkali sudur. Hücrelerimizi yeniler ve kanın doğru Ph seviyesine ulaşmasını sağlar.

Bms Alkali Filtre, yaptığı araştırma ile sizlere en doğru Alkali Filtre üretimini gerçekleştirmektedir.

Bizlerle iletişime geçerek Alkali Filtre hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İrtibat Tel: 444 5 871

 

Müşteri Görüşleri