• info@bmsaritma.net

Fabrikamız

Devamı

İLETİŞİM

SIK SORULAN SORULAR

SSS

BMS başlangıçtan bu yana insan sağlığına verdiği önem ile bilinir. Çelik üretimindeki başarısını dünya çapında duyurmuştur. BMS tencereleri ile hazırlanan yemeklerde enerji, yağ ve besinden %20 oranında tasarruf edilir. BMS sistemi uzmanların sağlıklı yaşamak için önerdiği doğru beslenme koşullarını yerine getirir. Aynı şekilde BMS su arıtma sistemleri yıllar boyu Türkiye'de önce 'Reverse Osmosis' sistemini sonra 'Alkali' sistemini ilk kez insanlarla tanıştırması ile de çokça bilinir. Bu sistemleri kullanarak kaliteli içme suyunu sağlayan en profesyonel su arıtma cihazını BMS üretir.

BMS su arıtma sistemleri insanların sağlığını tehlikeye atmayan, ürünlerinin kalitesi yanısıra hizmet kalitesi ile de her zaman müşterilerinin yanındadır. Müşterilerimize su arıtma cihazı ile ilgili en önemli tavsiyemiz kesinlikle resmi tahlil sonuçlarını satıcı firmadan temin etmeleri ve güvenilirliğini araştırmalarıdır. Sağlığını bizim için önemli.

BMS su arıtma cihazları tezgah üstü, tezgah altı ve aquaprofi sebil olarak üç gruba ayrılmaktadır. Tezgah üstü cihazlar istenen yere taşınabilmektedir. Tezgah altı ve aquaprofi sebil cihazlarımız da farklı bir eve ya da işyerine nakledilebilir fakat taşınma esnasında teknik servis desteği olmalıdır. Tesisat bağlantıları uzman görevlilerimiz tarafından taşındığında hem ürününüz zarar görmez hem de garanti kapsamından çıkmamış olur.

Piyasada birçok su arıtma cihazı satışı yapan firma bulunmaktadır. Rekabet ortamının çok geniş olduğu ve doğal olarak insanların kafasının karışmasına sebep olan konu bulunmaktadır. Su arıtma cihazlarının kaça mal olduğu konusundan önce alkali filtresi olup olmadığı araştırılmalı ve her zaman söylediğimiz gibi tahlil incelemeleri yapılıp hizmet kalitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Ürünlerimizin detayları ve fiyatları için www.bmsaritma.net

Müşteri Görüşleri