• info@bmsaritma.net

Fabrikamız

Devamı

İLETİŞİM

Vakıf Evleri

Vakıf Evleri
  • 3892

Vakfımız 1992 yılı Ekim ayında BMS AŞ ne bağlı çalışan satış görevlilerini güvence altına almak ve onlara sağlık, eğitim, hatta konut yardımı gibi yardımlar yaparak refah seviyelerini yükseltmek amacıyla kurulmuştur. Vakfımız kuruluşundan bugüne kadar üyelerine bu yardımları hiçbir kar amacı olmadan, kişilerden giriş aidatı dışında hiçbir aidat talep etmeden, karşılıksız olarak yapmıştır.

Bu güne kadar vakfımızın sağlık ve eğitim yardımından hemen her üyemiz yararlandı. Vakfımız 39 üyemizi de Konut sahibi yaptı. Bu 39 üyemiz vakfa inanarak, BMS'ye inanarak, kendilerini BMS'ye adayarak, yılmadan çalışmalarına devam ederek hedeflerini gerçekleştirip, EV kazandılar, anahtarlarını aldılar.

BMS'lilerde bu azim ve beraberlik var oldukça, bununla da kalmayıp, çok ama çok çalışarak, hep birlikte daha çok kişiye anahtar vermenin, mutluluğu ve gururu daha çok yaşacağız. Herkesin muhakkak bir ev sahibi olma hayali vardır. Ama BMS Vakfı bu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. İşte sizlerin de önünüze bir hedef koymanız, ben bu EVi almak istiyorum demeniz, size sunulan bu gerçeği görüp, hayal etmeniz yeter. .Hayal ettiğiniz bu hedef sizi heyecanlandırıyorsa, aslında bunun güzel bir hizmet olduğuna inanıyorsanız, bu sizlerin de gerçekleştirmesi gereken bir projedir. Bu proje vakfımızın çok büyük bir armağanıdır ,buna sahip çıkmak ve adım atmak, inanmak çok önemli. inancınız eksik olmadan , gerçekten vazgeçmeden, sizlere verilen bu harika armağana yeterince sahip çıkmak gerekir.Sahiplenmek, en uygun adımları atmanızı sağlayacak ve sizi eve ulaştıracaktır.

Bu günlere hep birlikte inanarak geldik ve inancımızı biz hiç kaybetmedik. BMS olarak bundan sonra da daha inançlı hareket edip, vakfımızı daha da ileriye götüreceğiz ve hayalleri gerçekleştireceğiz.

Sevgi ve Saygılarımla BMS Sosyal Dayanışma Vakfı Müdürü Şenay MERCAN

Müşteri Görüşleri