• info@bms-suaritma.com

Fabrikamız

Devamı

İLETİŞİM

Bms Filtre

Bms Su Filtresi.

Bms Filtre
  • 21 Ocak 2019
  • 2

Bms Su Filtresi.

Bms Filtre üretiminde sizlere sağladığı temiz su hizmeti ile Bms Su Arıtma Sistemleri sektörde lider firma konumundadır. Teknolojiyi sıkı takip eden Bms Su Arıtma Cihazları ürettiği Bms Filtreler ile sizlere kirli suyu saf ve temiz bir hale getirerek her zaman tercih edilen konumdadır. Ürettiğimiz Bms Filtresi 6 çeşit aşamadan oluşmaktadır. BMS olarak sektördeki en iyi su arıtma filtresi üretimini yapmaktayız.

1.Sediment Filtre: Asıl görevi toz kum çamur gibi kaba parçaları arıtmak olan bu filtre tüm dünyada membranlı sistemlerde bulunmaktadır. Tüm dünyada aynı şekilde üretilir. İçerisinde ipliklerin üst üste sarılmış haline benzeyen pamuksu bir filtre vardır. Süzgeç görevi görür. Bms  su arıtma filtresi olarak farkımız bu filtrenin iç ve dış üretiminin tamamen kendi fabrikamızda yapıyoruz. ÇİN MENŞEİLİ hiçbir malzeme yoktur, YERLİ ÜRETİMDİR.

2. Ön Karbon Filtre: Suyun kirecini ve kokusunu almak için ön karbon filtreye ihtiyaç duyulur, tüm membranlı arıtmalarda ön karbon filtre bulunur. Bms olarak en büyük farkımız bu filtrede UCUZ OLAN KÖMÜR BAZLI KARBON DEĞİL, oldukça pahalı ve kaliteli HİNDİSTAN CEVİZİ KABUĞU bazlı karbon kullanılmaktadır. Normalde birçok firma fiyat avantajı olduğu için ön karbon filtreyi kömür bazlı karbondan satın alır. Karbon ülkemizde mevcut değil, İngiltere’den saygın bir firmadan ithal ediyoruz KESİNLİKLE ÇİN MENŞEİLİ değildir, YERLİ ÜRETİMDİR.

3.Membran Koruyucu Filtre: Membran koruyucu filtre BMS’ nin müşterilerine sunduğu önemli avantajlardan biridir. Membranın daha uzun süre dayanmasını sağlayan bir filtredir. Yapısal olarak sediment filtre ile aynıdır, sadece bu filtre sediment filtreye göre daha sıkı dokunmuştur, böylece en ufak taneciklerin bile membrana girmesini engeller. BMS’ nin hem performans hem de fiyat açısından müşterilerine sağladığı önemli bir avantajdır.

4. Membran Filtre: Türkiye’ de üretimi yoktur. BMS’ de Kore malı kullanılmaktadır. Arıtma kapasitesi yüksektir. Ucuza mal veren firmaların neredeyse tümü ÇİN’DEN temin eder.

5.Alkalı Filtre: BMS’nin gururudur, 2012 yılında çığır açmamıza ve Türkiye’de bir ilki başlatmamıza vesile olmuştur. Avrupa’nın ve tabi ki Türkiye’nin doğal ek ALKALI filtresidir. %100 doğaldır, hiçbir kimyasal içermez. Piyasadaki diğer ALKALI filtreler seramik toplarından oluşur, bu toplar doğal değildir. Bizim Alkali filtremiz doğal taşlardan oluşur, TÜRKİYE’ deki madenlerden elde edilmektedir. ÇİN MENŞEİLİ hiçbir madde yoktur. TAMAMEN YERLİ ÜRETİMDİR. Suya Mineralleri geri verir, insan sağlığı ve vücut bütünlüğü için gerekli olan mineralleri almamızı sağlar ve suyun pH’ını yükselterek sağlıklı, şifalı hale getirir. BMS’ nin gözbebeğidir.

6.Son Karbon Filtre: Son karbon filtre tatlandırıcı olarak kullanılmaktadır. Son karbon filtrenin kalitesi önemlidir, Son karbon filtre kesinlikle ucuz kömür bazlı karbondan olmamalıdır. BMS son karbon filtresi hindistan cevizi kabuğu bazlı karbondur ve gümüş iyon içerir. Gümüş iyon suyun antibakteriyel olması için önemlidir. ÇİN MENŞEİLİ karbon ve türevleri kullanılmamaktadır. BMS son karbon AMERİKA’ dan ithal edilen karbonlardan fabrikamızda üretilir.

Arıtma sistemlerinde plastik parçalarımız kendi tesisimizde üretilir. YERLİ ÜRETİMDİR. BPA içermeyen ORJİNAL hammaddeden üretilir. Anlaşılacağı gibi kalitenin ve sürdürülebilir tüketimin adresi BMS’ dir.

Müşteri Görüşleri