• info@bms-suaritma.com

Fabrikamız

Devamı

İLETİŞİM

Bms Su Arıtma Cihazı

Daha temiz su için Bms Su Arıtma Cihazı !

Bms Su Arıtma Cihazı
  • 16 Ocak 2019
  • 8768

Daha temiz su için Bms Su Arıtma Cihazı !

Bms Su Arıtma Cihazı üzerinde kullandığımız gelişen teknoloji ile artık ev ve işyerlerimizde bulunan musluklardan akan suyu arındırıp içilebilir hale getiren su arıtma cihazları geliştirmekteyiz.

REVERSE OSMOSİS prensibi ile sizlere sağlıklı su sağlamak için Bms su arıtma cihazlarını üretmekteyiz.

Reverse Osmasis (Ters Ozmoz) Nedir?

Günümüzde evlerde, gemilerde, endüstriyel alanlarda, gıda sanayisinde, tıpta ve diğer birçok alanda ters ozmoz prensibi uygulanmaktadır. Ters Ozmoz; suyun membran ile filtre edilmesi, mikroplardan ve sertlik veren maddelerden arındırılmasıdır.

Suyu 6 farklı işlemden geçirmektedir;

Sediment Filtre: Sudaki pas, asbest, kum gibi tanecikleri alır, suyu berrak ve duru hale getirir.

Ön Karbo Filtre: Suya kötü tat ve koku veren organik maddeleri ve klor gibi kimyasalları arıtır.

Membran Koruyucu Filtre: 1 mikron gözeneğe sahiptir. Membrana geçmeden birçok kaba tortu ve mikrobu hapseder. Membranın ömrünü uzatır.

Membran Modülü: Suda bulunan mikropları, ağır metalleri, suyu sertleştiren ve diğer bütün zararlı maddeleri atar. Suyu sağlıklı ve yumuşak bir hale getirir.

Alkali-Mineral Filtre: Suyun Ph seviyesini 8,5-9 civarına çıkarır. Sudaki kalsiyum, magnezyum, potasyun, sodyum gibi insan sağlığına faydalı elementleri ön plana çıkarır. Alkali su sağlar.

Aktif Karbon Çıkış Filtresi: Suyun ikinci defa tadını ve kokusunu iyileştirir.

"Ters Osmoz" prensibi, suyun içinde çözünmeyen insan sağlığına zararlı arsenik, sodyum, asbest, nitrar ve kurşun gibi iyonları sudan arındırır. Bu işlemi yaparken insan vücuduna yararlı minerallerin suyla beraber geçişine izin vermektedir.

Yapılan araştırmalara göre arındırılmamış su hem yaşama ömrümüzü azaltırken hem de içerdiği zararlı iyonlar ile sizlere sağlık sorunları yaşatmaktadır. Bms Su Arıtma cihazları ile temiz su ve sağlıklı bir hayata merhaba diyin. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Tel: 0 850 302 9990

Su Arıtma Cıhazının Filtresinin Değişimi?

Almış olduğunuz Bms Su Arıtma Cihazlarının, içerisinde bulunan su arıtma filtresinin kullanım ömrü 1 yıldır. Kullanım süresi dolan bms su arıtma filtresi için servislerimiz ile iletişime geçerek cüzi miktarlar ile filtrenizi değiştirebilir ve yıllık bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri